Від ускладнень COVID-19 помер настоятель парафії у Мені

25122021_jjj77.jpg

Днями пішов у засвіти ігумен Марк (Лугановський), настоятель парафії на честь преподобного Олексія у Мені. Про сумну звістку повідомив архієпископ Чернігівський Євстратій Зоря

Настоятелю було 49 років, а причиною смерті стало ускладнення від коронавірусної хвороби.

«Ігумен Марк (в миру - Олексій Михайлович Лугановський) народився 18 квітня 1972 року в с. Землянка Глухівського району на Сумщині. Закінчив Чернігівську середню школу №4 та СПТУ №10. Ще в шкільні роки став відвідувати богослужіння. Пройшов навчання у Чернігівському духовному училищі. 1 квітня 2002 року єпископом Чернігівським і Ніжинським Никоном рукоположений у сан священика (целібат).14 березня 2003 р. пострижений у чернецтво з іменем Марк. Ієромонах Марк ніс різні послухи на парафіях Чернігівщини. З 2006 року - настоятель парафії преподобного Олексія в м. Мена. У квітні 2008 року возведений у сан ігумена. До квітня 2017 року був також благочинним Менського району. 2020 року з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія нагороджений правом носити за богослужінням палицю. 

Царство Небесне і вічний спокій новопреставленому ігумену Марку! », - написав на своїй сторінці у Фейсбук Євстратій Зоря.