Ситуація з захворюваністю на Covid у Чернігові продовжує поступово покращуватися

У Чернігові продовжує знижуватися захворюваність на коронавірусну інфекцію. Про це повідомив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар на щотижневій розширеній нараді у міській раді сьогодні, 22 лютого.

Відповідно до статистичних даних минулого тижня кількість нових виявлених випадків становить - 2543, а попереднього – 2694. Так само й з госпіталізацією – 144 проти 151.

Загальні показники захворюваності на COVID-19: захворіли 2543 особи, кількість тих, хто одужав – 2145 осіб, госпіталізували - 144, виписали з лікарні - 123. На жаль, померло 28 осіб.

За словами Владислава Кухаря більшість померлих – люди похилого віку, які мали велику кількість супутніх захворювань, зокрема, інсульти, інфаркти. Майже всі вони були невакциновані. Також були випадки пізнього надходження до стаціонару.

У міських закладах охорони здоров’я наразі лікуються 232 особи зі встановленим діагнозом COVID-19 та підозрами на нього, що складає 45,9% від виділених ліжок. З них: 149 отримують кисневу терапію, 6 – на ШВЛ-апаратах.

Темпи масової вакцинації населення проти COVID-19: завершили курс вакцинації 111741 особа, або 47,6% дорослого населення. Чернігівці продовжують щепитися першою і бустерною дозами. За минулий тиждень загалом щеплення отримали 1154 осіб. В середньому щодоби вакцинується близько 160 осіб.

Заклади освіти у місті наразі працюють у штатному режимі. У закладах дошкільної освіти відсутні 41,5% дітей. На самоізоляції перебуває лише одна група. До завтрашнього дня призупинений освітній процес у дитячому садку №26. Зараз проводяться необхідні дослідження, які дозволять відновити роботу дитсадка вже завтра. Про це повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

У закладах загальної середньої освіти наразі відсутні 15% дітей, з них: по хворобі – 11,5%. На самоізоляції перебуває 19 класів, у зв’язку з захворюваністю на COVID-19, та 6 класів – на дистанційному режимі роботи, у зв’язку з великим відсотком захворюваності дітей на грип та ГРВІ.

Прес-служба Чернігівської міської ради