Продовжують освітлювати вулиці Ніжинської громади

Освітлення вулиць громади – важлива складова безпечного і комфортного перебування людини в нічний час та запорука і безпека водіїв і пішоходів. Роботи по розповсюдженню мережі вуличного освітлення в Ніжині та громаді тривають...

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» інформує, в період з 22.11.21 - 28.11.21, цехом з освітлення вулиць міста виконано такий перелік робіт:
Проведено монтування 74 ліхтарів на центральній алеї по вулиці Шевченка.
Відремонтовано ліхтарів з заміною ламп по вулицях:

Липіврізька - 1 шт. Космодем`янської - 2 шт. у селі Кунашівка - 5 шт.

Проведено технічний огляд шаф управління з перепрограмуванням реле часу згідно затвердженого графіку вмикання вуличного освітлення.
Знято показники спожитої електроенергії з лічильників у 44 шафах управління вуличним освітленням міста.


Встановлено 13 оголовників та 10 ліхтарів на міському стадіоні Спартак. Проведено верховий огляд повітряних ліній з пошуком та усуненням короткого замикання по вулицям: Шевченка, Козача, Рокосовського, Космонавтів (з 1 по 6 Лінії), Воздвиженська, Богуна, Євлашівська.
Планові роботи на поточний тиждень: Монтування освітлення на стадіоні Спартак. Ремонт ліхтарів з заміною ламп згідно сигналів від мешканців. Встановлення лінії освітлення по вулиці Власенко. Монтаж світлодинамічного фонтану на площі Франка.

12:25
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...