Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

|

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.

Отже, підприємство працює цілодобово, найбільша увага приділяється магістральним вулицям, де ходить найбільше автотранспорту. Загалом від снігу очищають 120 вулиць центральної частини міста - це більше, ніж 1,5 млн кв.м, і ще 420 вулиць приватного сектору, проїзд якими розчищається після центральних магістралей. У разі великих снігопадів для приватного сектору підприємство планує залучати й найману техніку.

При значних снігопадах на вулиці можуть вийти 55 одиниць техніки КП «АТП-2528»: трактори, МАЗи та ін. Якщо рахувати й техніку інших комунальних підприємств (ЖЕКів, КП "Зеленбуд") - то до 100 одиниць.

- На сьогодні у міста є оптимальна кількість техніки для того, щоб забезпечити його життєдіяльність, щоб ходив громадський транспорт, щоб можна було під’їхати до будинків, - Руслан Волок.

Крім техніки, на вулицях міста працюють 45 прибиральників цього КП, які очищають 197 зупинок громадського транспорту. Деякі ділянки прибираються механічно, тобто за допомогою трактора, але близько половини – вручну. На зупинках завжди є запас піщано-сольової суміші. 

Підприємство обслуговує й майже 380 тис кв.м тротуарів. Основна проблема – в центральній частині міста дуже багато зроблено прибудов, наприклад біля кафе, які виступають на тротуар, і через які трактор не може вільно проїхати, щоб прибрати сніг.

Сніг, якого вже зібрали близько 600 кубів, вивозиться до мікрорайону «Хімволокно».

Руслан Волок висловив вдячність власникам автотранспорту, які дослухаються й не залишають свої авто запаркованими у місцях, де потрібно проїхати спецтехніці. Евакуатор, який підприємство вже має, ще не застосовували.

Більше подробиць – у відеосюжеті.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Відеосюжет телеканалу «Новий Чернігів»

|
11:38