Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу

Заміну каналізаційної системи у медичній установі розпочали ще влітку. Нині її повністю оновили, встановили сучасну очисну систему. Тепер вода у басейнах стала якіснішою, вона проходить фільтрацію і повертається очищеною і знезараженою у басейн. Дезинфекція відбувається завдяки спеціальним реагентам, без вмісту хлору.

Всі басейни у поліклініці, а їх у відділенні відновного лікування чотири, розраховані на дітей грудного віку і старше. Заняття тривають від 10 до 45 хвилин, в залежності від призначення. Вода тепла і комфортна від плюс 27 до 30 градусів. Лікарі кажуть, водні процедури сприяють загальному загартовуванню організму, зміцненню імунітету, розвитку опорно-рухового апарату і суглобів дітей, профілактиці плоскостопості.
Повноцінно працюватимуть всі басейни у відділенні полікліники вже з кінця цього тижня. Графік прийому дітей і час роботи буде, як і раніше, - з 8 ранку і до 18 години вечора. Для супроводу дітей батькам, враховуючи червону зону карантину, обов’язково потрібно буде мати ковід-сертифікат про проходження курсу вакцинації. Перед відвідуванням треба здати відповідні аналізи.

Нагадаємо, у відділенні відновного лікування декілька років тому відбулась капітальна реконструкція. Тут відремонтували стіни, замінили двері, вікна, оновили коридор, зробили ремонт фасадів басейнів. В нових умовах лікувального закладу діти проходитимуть реабілітацію після травм і хвороб, а також зміцнюватимуть своє здоров’я і імунітет.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"


13:08
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...