Мережа АТБ відновлює роботу 8 магазинів на Чернігівщині

Найбільша українська торгівельна мережа АТБ відновлює нормальну діяльність своїх магазинів на Чернігівщині після припинення обстрілів окупантів. В регіоні для забезпечення його мешканців продуктами харчування і товарами першої необхідності відновили роботу 8 магазинів АТБ. Як відомо, корпорація не здійснює діяльності на тимчасово окупованих територіях, а також заради забезпечення безпеки своїх співробітників та покупців тимчасово припиняє роботу магазинів АТБ в локаціях, де ведуться активні бойові дії.

В складних умовах воєнного часу та підвищеного ризику АТБ поступово відновлює роботу зачинених раніше магазинів в регіонах. Для відновлення роботи на Чернігівщині АТБ вибудовує та налагоджує систему логістики для поставок в магазини на нещодавно звільнених від окупантів та безпечних територіях. Нині в регіоні працюють магазини за адресами у містах та населених пунктах: Бобровиця по вул. Бичка О., 2

Городня — вул. Чернігівська, 5

Корюківка — вул. Шевченка, 72 б

Ніжин — вул. Шевченка, 2

Новгород-Сіверський — вул. Губернська, 1

Славутич — вул. Привокзальна, 7

Сновськ — вул. Незалежності, 2

З початку війни АТБ робить все можливе для заповнення магазинів асортиментом товарів. Адже багато постачальників мережі також знаходяться у зонах бойових дій, в окупованих регіонах або відрізані від транспортного сполучення через руйнування дорожньої інфраструктури.

Втім, АТБ оперативно знаходить нових постачальників, а також налагодила власний імпорт харчів і товарів першої необхідності із-за кордону, для задоволення попиту та подолання дефіциту певних продуктів харчування українського виробництва. 

На полицях АТБ можна зустріти товари із Польщі, країн Балтії, Чехії, Італії і Туреччини. Як відомо, такий оперативний імпорт на час війни дозволив український уряд — зарубіжні товари можуть продаватись в українських торгівельних мережах в оригінальних упаковках з країн походження без дублювання інформації на них українською мовою.

18:00