Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху провела чергове засідання

У Чернігівській міській раді сьогодні, 8 грудня, під керівництвом заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання постійної комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху. У роботі комісії взяли участь також представники структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та заявники.

У порядку денному засідання, який формується переважно за пропозиціями юридичних і фізичних осіб, що надходять у зверненнях до міської ради та її профільних структурних підрозділів, було 17 питань. Деякі пропозицій комісією були підтримані. Ще частину відправили на доопрацювання, оскільки їх необхідно більш детально вивчити фахівцями. Рішення щодо них буде прийняте на наступних засіданнях комісії, які відбуваються майже щомісяця. Також частину пропозицій відхилили через недоцільність чи відсутність техніко-економічного обґрунтування. 

Зокрема, розглянута пропозиція зі звернення депутата Чернігівської міської ради Митрофанова Д.Ю. щодо встановлення підвищеного пішохідного переходу в районі перехрестя вул. Милорадовичів та вул. Шевченка. Після спільних обговорень члени комісії прийшли до висновку, що на цій ділянці доцільне розташування не підвищеного переходу, а острівця безпеки. Профільному управлінню доручено додатково опрацювати це питання.

Також комісія відреагувала на звернення жителя Чернігова Тасуна В.К. стосовно облаштування підвищених пішохідних переходів та світлофорних об’єктів між буд. №15 та буд. №№ 10,12 по вул. Незалежності. Як зазначили члени комісії, подібне звернення  розглядалося раніше і по ньому вже прийняте рішення, на сьогодні це питання погоджене з відповідними підрозділами, в тому числі й поліцією. На даній ділянці, буде встановлено підвищений пішохідний перехід біля магазину АТБ.

 Погоджено звернення управління ЖКГ Чернігівської міської ради, щодо заборони руху вантажного транспорту на перехресті вул. 1-го Травня – Кільцева в бік вул. Шевченка.

На засіданні також було розглянуто звернення управління ЖКГ Чернігівської міської ради, стосовно встановлення знаків 3.34 «Зупинка заборонена» по вул. Святомиколаївська праворуч від проспекту Миру до вул. Серьожнікова. Після обговорень членами комісії було прийняте рішення підтримати  звернення та встановити відповідний знак.

Нагадуємо, що протоколи засідань усіх комісій Чернігівської міської ради оприлюднюються на офіційному веб-порталі в розділі «Публічна інформація».

Прес-служба Чернігівської міської ради

12:48