«Керівники Чернігова чітко розуміють, що робити, коли ворог на порозі хати», - Сергій Кривонос

Днями легендарний бойовий офіцер, генерал ЗСУ, відомий громадський діяч Сергій Кривонос побував у Чернігові, де зустрівся з громадськістю, представниками тероборони та поспілкувався з Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком.

Згодом у своєму дописі в Фейсбуці відзначив – Чернігів і його керівники чітко розуміють, що і хто мусить робити, коли ворог на порозі хати. На відміну від центральної влади на чолі з Президентом, які вже не знають, що придумати, аби відновити довіру до себе, і що зробити, щоб їм повірили очільники українських міст. «Єдине, що в них добре налагоджено, то це постійні інформаційні вкиди, які відволікають наше суспільство від реалій сьогодення. То жінок всіх ставимо на військовий облік, то нові бригади формуємо. 

Дай, Боже, сил, грошей і розуму владі, аби вже існуючі укомплектувати до 80 відсотків, і не за рахунок скорочення штатів цих частин. І ще – не розвалювати власний ОПК, а навпаки – зміцнювати. Але день за днем довіра до центральної влади падає. Чітко зрозуміло, що монобільшість у парламенті не відповідає  своїй назві. Служать вони не народові України», - пише Кривонос.

Чергова спроба налагодити необхідний для Банкової діалог – зібрати мерів на засідання РНБО, що планується 11 лютого в Харкові. Одним із питань має стати територіальна оборона.

Але на місцях процес створення тероборони вже відпрацьований, зазначає Кривонос, і в цьому він впевнився особисто, перебуваючи в Чернігові. Бо люди давно розібрались у реаліях і чітко розуміють, що сподіватися треба на власні сили.

«Мій візит у Чернігів ще раз зміцнив мене в цій позиції. Чернігів і його керівники чітко розуміють, що і хто мусить робити, коли ворог на порозі хати. Там зможе народитись територіальна оборона країни, області, району, міста, села – потужна, мотивована, навчена, забезпечена. Впевнений, що і в інших містах взаємодія керівників громад і свідомих громадян дасть позитивний результат і зміцнить обороноздатність громад, районів, областей. Бо саме з них і збудована Україна», - констатує бойовий генерал.

І наголошує, що на Банковій мусять, нарешті, зрозуміти – громади без них проживуть, а от чи зможуть вони існувати без підтримки громад і громадян? А ще можновладцям треба усвідомити: не треба брехати і не треба красти у власного народу. «Бо терпець може урватися», - попередив Кривонос.

Прес-служба Чернігівської міської ради

17:51