1 лютого - 9 березня - реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

|

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася 1 лютого й триватиме до 9 березня включно.

Усім бажаючим взяти участь у ЗНО потрібно:

створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу, розміщеного на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти в рубриці «ЗНО/ДПА». Випускникам поточного року варто звернути особливу увагу на вибір навчальних предметів для проходження ДПА та ЗНО; підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років, для Чернігова – це Київський РЦОЯО); отримати від регіонального центру оцінювання якості освіти Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО керівники закладів освіти мають надіслати до відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти до 1 березня 2022 року включно.

Більш докладна інформація — у рубриці «Процедура реєстрації».


Цьогоріч основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 23 травня тестуванням з фізики і завершиться 17 червня тестуванням з біології.

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року включно.

Український центр оцінювання якості освіти підготував відеоінструкцію, з якої випускники шкіл, учні та студенти професійно-технічних закладів освіти, коледжів, випускники минулих років дізнаються про те, на що варто зважати до, а також під час реєстрації.

Прес-служба Чернігівської міської ради за матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти

|