Звіт міського голови - 2021: Спорт і дозвілля

|

На початку 2021 року свої двері після капітального ремонту, зробленого вперше за роки існування, відкрив клуб за місцем проживання «Інтелект». Тут замінили систему опалення, встановили нові вікна та двері, зробили стелю та підлогу, освітлення, систему кондиціювання та пожежної безпеки. Для дітей тут проводять безкоштовні заняття з англійської мови та швейної майстерності, є педагог-організатор, який займається різностороннім розвитком підопічних клубу.

Загалом у місті вже відремонтували 8 таких клубів. У 2021-му також капітально відремонтували клуб за місцем проживання «Джерельце» на Льотній, 25-а.

- Я думаю, що це правильний напрямок. Клуби за місцем проживання локально охоплюють невеличку територію, дуже зручні, адже дітям не треба їхати до нього далеко. Вважаю, що ми на правильному шляху, тому будемо продовжувати це. Доречними в місті Чернігові будуть ще десяток подібних клубів за місцем проживання, які будуть користуватися попитом у дітей молодшого та середнього шкільного віку, - чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Цьогоріч продовжуються капітальні ремонти та будівництво спортивних об'єктів: скейт-парку в Березовому гаю, багатофункціонального майданчика для ігрових видів спорту на території комплексно дитячо-юнацької спортивної школи №2. Вже розпочався капітальний ремонт будівлі спортивної школи на Ціолковського,8. Окрім оновлених приміщень, спортсмени, тренери отримають зручні роздягальні, вбиральні, спортивний інвентар.

Для велосипедистів Чернігова ремонтують велобазу по вулиці Шевченка, що у районі Красного мосту, вперше за час її існування.

Доступна спортивна інфраструктура в кожному мікрорайоні - від міського пляжу до Шерстянки чи Єськова – таким, на переконання міського голови, має бути Чернігів.

Пріоритетом у галузі є будівництво Палацу спорту. Наразі місто розробило проєкт та визначило місце для будівництва. Відкритим лишається питання фінансування.

Загалом у 2021 році виконали: вперше побудували 3 майданчики для вільного вигулу собак: на бульварі по просп. Миру, у Березовому гаю, по вул. Красносільського; збудували 3 футбольно-баскетбольні майданчики (вул. Курсанта Єськова,8, Самострова, 22, Генерала Пухова, 144–148); облаштували скейт-парк у Березовому гаю; відновили 8 дитячих ігрових майданчиків: вул. Реміснича,31, просп. Перемоги,163, просп. Перемоги,42-44, Волковича,11-13, Космонавтів,1, Всіхсвятська,6, 1-ї Гвардійської Армії,37, Красносільського,75).

Прес-служба Чернігівської міської ради

|
12:28