Звіт міського голови - 2021: Озеленення міста

|

Озеленення - пріоритет у роботі Владислава Атрошенка і його команди. Міський голова каже, хоче аби Чернігів тримався свого іміджу міста саду - здобутого в 19 столітті.

Матеріал для посадки закуповують якісний - це підрощені дерева, що мають значний шанс прижитися. Види - притаманні для умов нашого регіону.

- Моя функція організувати цей процес і поставити його на такі рейки, з яких наше місто вже не зійде наступні десятки років. І у нас дійсно буде найчистіше, найдоглянутіше, найпривабливіше та найзеленіше місто, де будуть якісні зелені насадження, фахово підібрані та висаджені. І все це буде як огранка діаманту, яким є Чернігів, - підкреслив Владислав Атрошенко.

Цієї осені КП «Зеленбуд» висадило понад 600 дерев, переважно, на вулицях, де відбувалися ремонти: Шевченка, Мстиславська, Гетьмана Полуботка та ін. Також вздовж тротуару від Палацу урочистих подій до Красного мосту з’явилася алея з 50 магнолій. Ці дерева були закуплені за власні кошти міського голови.

- Я хочу, щоб мій приклад послугував людям, які мають можливість долучитись до висадження дерев у Чернігові, - прокоментував він.

Під час ремонтних робіт, зокрема, оновлення покриття тротуарів, будівельники роблять спеціальні лунки, куди потім і висаджують дерева. Це входить до запровадженого комплексного стандарту ремонтів.

У місті продовжується практика створення зелених місць для відпочинку в різних мікрорайонах міста. Цьогоріч здійснили:

капітальний ремонт парку ім. Коцюбинського (Вал); реконструкцію міні-скверів по вул. Незалежності, 16-32 (Масани), на П’яти кутах, біля Молодіжного театру; влаштували 30,1 тис кв. м газонів та квітників; висадили 651 дерево та 1438 кущів.

Прес-служба Чернігівської міської ради

|
15:39
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...