Звіт міського голови - 2021: Нова об’їзна дорога

|

Пустити транзит вантажного транспорту поза межами міста - таке завдання стояло цього року під час ремонту ділянок дороги від проспекту Миру до Малиновського - Шевченка і облаштування нового об’їзного шляху у Чернігові.

Проєкт реалізований за спільного фінансування державного дорожнього фонду і міського бюджету. Покриття, що вкладалося 40 років тому, зносилося. Початково воно не було розраховане на таку кількість транспорту і вантажів, які ним перевозять.

- Задача, щоб вантажний транспорт, який заходить з північного боку Новгород-Сіверського і рухається у бік Прибалтики, не заїжджав у місто Чернігів, - зауважив чернігівський міський голова.

Проєкт масштабний, включає усі роботи від облаштування покриття та тротуарів до встановлення освітлення, світлофорних об’єктів і огороджень. На великих ділянках тут повністю замінили і посилили конструкцію дорожнього одягу, на решті - виконали поточний ремонт, встановили згідно з новими ДБН бордюри, підсипали та оновили покриття. Транспортні розв’язки на перехрестях 1-го Травня-Кільцевої і Малиновського-Шевченка реконструювали і зробили по типу кола.

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

|
15:03