Жителі вул.Пухова нелегально зливали фекалії в дощову каналізацію і засмерділи всю вулицю

У грудні 2021 року до КП «Чернігівводоканал» надійшли скарги від мешканців міста Чернігова щодо фекального смороду із зливоприймачів дощової каналізації по вулиці Генерала Пухова.

Працівниками КП «Чернігівводоканал» було перевірено колодязь, який перебуває на балансі КП «АТП-2528». В результаті перевірки було встановлено наявність фекалій в колодязі дощової каналізації, хоча, їх там не повинно бути апріорі. Це свідчило про те, що сусідні будинки, які не користуються послугами водовідведення від КП «Чернігівводоканал», мають несанкціоновані врізки та зливають стоки в дощову каналізацію, вода з якої, без спеціального очищення, потрапляє у водойму в районі Кордівки, а потім - в річку Десна.

КП «Чернігівводоканал» було направлено відповідні листи до Державної екологічної інспекції в Чернігівській області, КП «АТП-2528» - балансоутримувача дощової каналізації в місті Чернігові та КП «Муніципальна варта» - організації, яка відслідковує дотримання Правил благоустрою на території міста Чернігова.

Комісійним дослідженням дощової каналізації та проведенням телеметрії стічної труби, було виявлено несанкціоновані врізки з будинків №80/1 та №82/1 по вулиці Генерала Пухова. При відкриванні водопровідних кранів в будинках, каналізаційні стоки потрапляли прямо в трубу, через яку відводиться дощова вода. Факти несанкціонованого підключення до дощової каналізації, незаконне її використання та порушення правил благоустрою було зафіксовано на відеокамеру.
Згідно єдиного реєстру речових прав відомо, що власницею половини будинку по Пухова, 80/1 є Щербакова Інна Борисівна, по
Пухова, 82/1 - дані по володільцю не значаться.

Наразі КП «Чернігівводоканал» очікує на приписи від Державної екологічної інспекції в Чернігівській області та КП «АТП-2528», як балансоутримувача дощової каналізації в місті Чернігові, на припинення постачання питної води за адресами порушників. Адже, якщо ті самостійно не від’єднаються від дощової каналізації, припинити забруднення річки Десна буде можливо лише шляхом повного припинення водопостачання за адресами мешкання порушників.

Джерело: сайт ЧМР


13:42
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...