Загальний аналіз крові з формулою від IQ lab

Загальний аналіз крові з формулою – це дослідження, яке дає уявлення про загальний стан здоров'я людини. За допомогою цього тесту можна оцінити кількісні та якісні характеристики трьох основних типів клітин крові: еритроцитів, лейкоцитів та тромбоцитів. 
Це дослідження може допомогти діагностувати широкий спектр захворювань, таких як анемії, інфекції, запальні процеси, алергічні реакції, онкологічні захворювання та внутрішні кровотечі.

ЗОК з формулою також може бути призначений для профілактичного огляду, перед операцією, для контролю за станом здоров'я при хронічних захворюваннях та для моніторингу ефективності лікування.

IQ lab пропонує широкий спектр лабораторних досліджень, включаючи загальний аналіз крові з формулою. Їх тест включає 25 показників, лейкоцитарну формулу та швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ).

Переваги ЗОК з формулою від IQ lab

  • Широкий спектр показників: Тест дає уявлення про багато аспектів вашого здоров'я, включаючи:
  • Еритроцити: Кількість, розмір, форма та вміст гемоглобіну в еритроцитах можуть допомогти діагностувати такі стани, як анемія, таласемія або серповидноклітинна анемія.
  • Лейкоцити: Кількість та типи лейкоцитів можуть допомогти діагностувати інфекції, запалення або алергічні реакції.
  • Тромбоцити: Кількість тромбоцитів може допомогти діагностувати порушення згортання крові.
  • Гемоглобін: Рівень гемоглобіну може допомогти діагностувати анемію або інші проблеми з киснем у крові.
  • ШОЕ: ШОЕ може допомогти діагностувати запалення або інфекцію.
  • Швидкість та точність: IQ lab використовує сучасне обладнання та методи дослідження, щоб забезпечити швидкі та точні результати.
  • Доступність: IQ lab має понад 100 відділень по всій Україні, тому ви можете легко здати аналіз крові.
  • Зручність: Ви можете отримати результати вашого аналізу крові онлайн або у вашому смартфоні.

Підготовка до ЗОК з формулою

Для того, щоб отримати максимально точні результати ЗОК, важливо правильно підготуватися до процедури. 

Підготовка до аналізу загального крові - це важливий етап діагностики та оцінки стану організму. Однією з ключових складових цього аналізу є формула лейкоцитів. Лейкоцити - це клітини імунної системи, що забезпечують захист від інфекцій та боротьбу з патогенами.

Для обчислення формули лейкоцитів використовується відсоткове співвідношення різних видів лейкоцитів: нейтрофіли, еозинофіли, базофіли та лімфоцити. Підготовка перед аналізом включає уникання їжі протягом 8-12 годин перед здачею крові, а також уникання фізичного навантаження перед аналізом, що може вплинути на результати. 

Також важливо попередньо консультуватися з лікарем про прийом ліків, оскільки деякі з них можуть впливати на склад крові. Після здачі крові в лабораторії проводиться диференціальний підрахунок лейкоцитів та обчислення їх відсоткового співвідношення за допомогою спеціальних апаратів та програмного забезпечення. 

Формула лейкоцитів може вказати на наявність запальних процесів, алергічних реакцій або інших патологічних станів. Тому важливо проводити аналізи регулярно та звертатися до лікаря при виявленні будь-яких аномалій. Належна підготовка до аналізу та ретельне спостереження за результатами допоможуть забезпечити точну діагностику та вчасне лікування.


Детальнішу інформацію про ЗОК з формулою від IQ lab можна отримати на сайті або за телефоном +38 067 880 25 11

12:55