За тиждень Менському зоопарку зібрали майже 220 тисяч гривень допомоги

За тиждень, з 24 по 31 березня Менському зоопарку зібрали майже 220 тисяч гривень допомоги. Про це повідомляє "Менщина". Раніше директорка зоопарку Зінаїда Максименко говорила, що їм не вистачає корму та грошей на утримання тварин.

"Звичайно, нам зараз важко. Сіно, солома, грубий корм (буряк, морква) у нас є, на сезон, десь на місяць, вистачить. Тут ми протримаємося. М’ясо нам продають. Поки ще гроші на спецрахунку є, то трохи купуємо. Цього місяця м’яса закупили на 30 тисяч. Якщо вже зовсім критично буде, то є на запас вівці, кози – з м’ясом продержимося. Мавпочкам потрібне варення, олія, якісь жири".

Зоопарку потрібна риба, наприклад, пелікани нічого іншого не їдять.

Зоопарк фінансується з облради. Але в умовах війни кошти не надходили. Тому, вирішили збирати самотужки, завели розрахунковий рахунок та звернулися до волонтерів, сказала Зінаїда Максименко.

"Ми не чекали такого, ніколи й не думали, що нам так допоможуть, що стільки людей відгукнеться, прийде на допомогу. Станом на 29 березня було зібрано 215 тисяч 300 гривень. І кошти продовжують йти".

За словами директорки, суми переказують різні: найменша – 200 гривень, найбільша – 21 тисяча.

"На сіно, правда, трохи коштів не вистачить, адже його треба багато на рік".

"Дуже багато допомагають продуктами, особливо Корюківка. Рибу везуть, яблука, яйця, маргарин. Вони збираються, приносять комусь, і один везе. Багато з Мени привозять. Кукурудзу привезли, нам вона дуже потрібна для дикобразів та копібарів. Варення навезли найбільше. Вистачить на цілий рік", – розповіла Зінаїда.

До зоопарку також почали приходити відвідувачі. Найбільше – у вихідні дні.

17:00