З 1 січня може підвищитися тариф на транспортування газу. До чого це призведе?

З 1 січня може зрости тариф на розподіл газу. Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг попередньо схвалила підвищення. Попереду ще процедура узгодження та прийняття остаточного рішення. Відповідне засідання НКРЕКП провела 1 грудня, де крім цього питання також розглянула коригування тарифів на водопостачання та водовідведення, а також вартість виробництва теплової енергії для Чернігівської ТЕЦ.

Віктор Геращенко заступник чернігівського міського голови:

Вартість електроенергії і складових і мінімальна заробітна плата з 1 грудня піднялися на 500 грн. і складає 6 500, тому вартість води та водовідведення врахована і збільшена на 19 відсотків. Вартість виробництва теплової енергії на Чернігівській ТЕЦ - підвищення 22 відсотки. Що стосується транспортування природного газу, то пропозиції розрахунки та 269 відсотків, тобто і орієнтовна вартість буде складати 5 грн. 22 коп. з ПДВ. На сьогоднішній день це 1 грн. 94 коп.
Якщо нові розцінки походять, то це спричинить підвищення і тих товарів та послуг, виготовлення або надання яких включає в себе і використання газу і потягне як з гаманця приватних осіб також міського бюджету додаткові кошти.

Джерело: телеканал "Дитинець"