Юнийфотографз Ніжинщини виборов на конкурсіпризові місця

272787655_4882548408493989_2565208761737116168_n.jpg

Олег Кичко з Вертіївки за підсумками обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» виборов призові місця.

Олег отримав: І місце у номінації «Жанрове фото» (світлина «Під надійним крилом»), у номінації «Живий світ» (фото тварин та рослин) - ІІ місце (світлина «Городина в сонячному світлі»); у номінації «Пейзаж» - ІІІ місце (світлина «Вечір надворі, сонце сідає»).

"Яблучко від яблуньки..."

Олег - син відомого фотографа та журналіста з Ніжина - Валерія Кичка. З татом хлопця журналісти поспілкувалися й дізналися: Олег учень 8 класу Вертіївської загальноосвітньої школи. Фотоапарат у руках хлопця - з раннього дитинства: «Виходять досить цікаві кадри. У нього своє бачення… Любить фотографувати природу: у нас вдома багато свійських тварин, а в селі гарні краєвиди. Відпочивали родиною у Львові, Олег зробив світлину, здається на перший погляд, звичайного вікна…Але вбачив у ньому особливий зміст - «Вікно, яке багато бачило!». Відправили фото на конкурс - перемога. Взагалі, Олег на фотоконкурсах бере участь неодноразово, і перемагає. За одну з таких перемог отримав путівку до Артеку (Пуща Водиця). Любить спорт. Займається вільною боротьбою. Відвідує Клуб Боротьби "Фрістайл" КСК "Громада" - розповідає Валерій про свого сина.

Вітаємо Олега з перемогою у конкурсі!

фото - переможці

16:25
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...