Визначені переможці щорічного конкурсу проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства

30 листопада відбулося засідання конкурсної комісії з розгляду проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно молоді та дітей міста Чернігова.

Конкурс проводився у трьох напрямках: заходи із військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі та заходи з активізації молодіжного середовища. Обсяг бюджетного фінансування - до 10 тис. грн. Подавалися проєкти, які будуть реалізовуватися в 2022 році.

Члени конкурсної комісії  висловили пропозиції та побажання щодо проєктів програм та їх реалізації. Усі правки та зміни будуть враховані під час проведення програм.

 Переможцями стали:

Проєкт «Україна-скарби нації» від Чернігівської міської молодіжної організації «МоЦАРТ»; Проєкт «Легенди дерев’яного мережива» від  громадської організації молодіжного об’єднання «СН. «Юнацька вулиця»; Проєкт «Ukrainian children day» від громадської організації «Платформа освітніх ініціатив»; Проєкт «Свідомий вибір - твоє майбутнє» від громадської організації «Єнот»; Проєкт «Rovesnyk never sleep» від громадської організації  молодіжного об’єднання «СН. «Юнацька вулиця»; Проєкт «Основи щасливої сім’ї» від Чернігівської міської молодіжної громадської організації «Молодіжний Центр Арт «МоЦАРТ»; Проєкт «Чернігів - місто майбутнього» від громадської організації молодіжного об’єднання «СН. «Юнацька вулиця»; Проєкт «Танці за життя» від громадської організації «Платформа освітніх ініціатив» Проєкт «Chernihiv Youth Site» від громадської організації «Єнот».

Вітаємо переможців та пропонуємо всім долучатися до реалізації соціально значущих проєктів!

Повідомляє: Чернігівська міська рада

За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради

13:42