Виробники фенів, продукція яких варта уваги

Мало хто сьогодні може собі уявити догляд за волоссям без фену. Прилад допомагає не тільки у висушуванні волосся. З ним можна також вирівнювати пасма, робити укладки.

Сучасні виробники пропонують продукцію з різними опціями. Вони роблять догляд за волоссям більш якісним, допомагають уникнути його пошкодження. Пропонуємо розглянути 7 найкращих брендів фенів, продукція яких отримує найбільше позитивних відгуків від користувачів.

image5-2.png

Rowenta

До переваг продукції від німецького виробника користувачі відносять продуманий дизайн, потужний повітряний потік, технології захисту волосся від перегрівання. Найпопулярнішою серією є Infini Pro, прилади якої оснащено професійними моторами. Покупці добре відгукуються й про серії Compact Pro, Powerline, Sign.

Більшість приладів Rowenta комплектуються насадкою, завдяки якій надати об’єму легко навіть у прикореневій зоні. Функція іонізації попереджає пересушування пасм, робить їх слухняними.

Dyson

Продукція британського бренду цікава завдяки впровадженим інноваціям. Ключовими особливостями техніки є використання передової технології повітряного потоку, функції іонізації.

Фени Dyson забезпечують ефективне та швидке висушування волосся, сприяють зменшенню статики, роблять пасма гладенькими, блискучими. Продукція не з дешевих, але тривалість експлуатації й передові технології виправдовують таку вартість.

Revlon

Компанія з США, яка випускає техніку для догляду за волоссям з інноваційними функціями. Особливо популярними є фени, доповнені щітками для зручного та швидкого стайлінгу.

Panasonic

Японський виробник якісних побутових приладів. Фени компанії мають тривалий період служби, зручні у використанні. Потужний повітряний потік сприяє швидкому висушуванню пасм. Завдяки додатковим функціям, догляд за волоссям є максимально дбайливим. Ті, хто збирається в подорож, можуть звернути увагу на бездротові фени в Алло.

Philips

Надійна продукція нідерландського бренду дає змогу регулювати температуру та швидкість повітряного потоку залежно від типу волосся. Особливої уваги заслуговують прилади з технологією зволоження волосся та іонізацією.

BaByliss

Компанія з Франції випускає асортимент приладів для різних типів волосся. Її фени цікаві присутністю таких інноваційних функцій, як контроль температури, інфрачервоне висушування, іоноутворення. Бренд пропонує вигідне співвідношення ціни та якості.

Remington

Американський виробник надійних фенів із доступною вартістю. Продукція комплектується різноманітними насадками для стайлінгу. Змішані функції повітряного потоку дають змогу використовувати техніку для різних типів волосся.

Conair

Американский бренд, що спеціалізується на техніці для догляду за волоссям. Прилади представлені різними моделями, які можна налаштовувати під власні потреби. В асортименті, крім класичних виробів, є сушильні щітки й невеликі фени для подорожей.

17:15
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...