"Укрпошта" відкрила перше з початку війни нове стаціонарне відділення у Чернігові

"Укрпошта" 28 травня відкрила у Чернігові на вул. Гагаріна, 4/6 перше нове стаціонарне відділення під час війни, повідомила пресслужба компанії у понеділок.

За даними національного поштового оператора, наразі у місті працюють 19 офісів "Укрпошти", які надають весь спектр поштових та фінансових послуг.

"Укрпошта" у Чернігівській області не лише відновлює пошкоджені відділення, а й відкриває нові. Наразі наша мережа повноцінно працює в області і наші клієнти можуть скористатися всіма необхідними послугами або в стаціонарних, або в пересувних відділеннях. Вдячний нашій команді на Чернігівщині за відновлення роботи мережі: у середині квітня працювали близько 100 відділень, а на кінець травня відновлено роботу ще 80. А попереду у нашої команди відновлення зруйнованих відділень, які неможливо було швидко відбудувати", - наведено слова генерального директора "Укрпошти" Ігоря Смілянського.

На сьогодні у Чернігівській області працюють близько 180 відділень національного поштового оператора: 96 автоматизованих та 70 пересувних відділень. Загалом із початку війни вже 266 пересувних відділень "Укрпошти" почали працювати у дев'яти областях України.

Крім того, з початку війни "Укрпошта" комп'ютеризувала 79 сільських відділень поштового зв'язку у Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській, Полтавській, Луганській, Кіровоградській та Івано-Франківській областях. Отже, 125 тис. українців, які проживають у селах, де проживає понад 1,2 тис. мешканців, отримали доступ до фінансових послуг.

На сьогодні в Україні працюють близько 6 тис. відділень "Укрпошти".

12:05