У Ніжині вандали знесли паркан

У Ніжині знову зафіксовано випадок вандалізму. Цього разу постраждав паркан біля багатоповерхового будинку на вулиці Шевченка, 92-А. Добротний та акуратний паркан, який служив прикрасою прибудинкової території та забезпечував безпеку мешканців, був зруйнований невідомими особами.

Кожного дня комунальники Ніжина працюють на благо міста. Вони виконують різноманітні роботи – від сантехнічних та електромонтажних до благоустрою прибудинкових територій та будівельних робіт. Їхня спільна мета – забезпечити комфортні умови життя для всіх мешканців.

"Прикро бачити, як намагання наших комунальників зводяться нанівець через дії вандалів. Однак, у такі моменти нам необхідно гуртуватися, підтримувати один одного та спільно боротися з подібними проявами. Закликаємо всіх мешканців бути пильними та не залишатися байдужими до таких випадків.

Просимо всіх, хто може надати інформацію про цей випадок, звернутися до відповідних органів. Також закликаємо мешканців повідомляти про подібні інциденти та допомагати у їхньому розслідуванні.

Давайте разом зробимо наше місто кращим і безпечнішим для всіх", - пишуть на сторінці Ніжинської міськради.