У комунальній книгарні Чернігова на 1000 гривень, отриману за вакцинацію, можна купити книжки, канце

|

Днями українці, які пройшли повний курс вакцинації, почали отримувати на свої рахунки у "Дії" 1000 гривень. Ці кошти мають цільове використання. Комунальне підприємство "Будинок книги" Чернігівської міської ради увійшло до переліку закладів, ще можна витратити ці гроші.

Суттєвою перевагою чернігівського книжкового магазину стало те, що окрім книжок там можна придбати багато інших дотичних речей. Наприклад, КП "Будинок книги" має відділ з широким асортиментом канцелярського приладдя, що дає можливість зібрати дитину до школи. Ще у магазині продається велика кількість розвиваючих ігор та дитячих іграшок. Особливим попитом користуються картини-розмальовки по номерах, широкий асортимент яких також представлений у книжковому маркеті.

За словами заступниці директора КП "Будинок книги" Наталії Апанасько, абсолютно всі товари, які є у магазині, можна придбати за нараховану 1000 гривень.

- За товари у нас можна розрахуватись за допомогою функції PayPass. Також замовлення можна оформити на нашому сайті та оплатити його спеціальною карткою, на яку зараховуються гроші за вакцинацію. Але у цьому випадку купити можна лише книжки та картини-розмальовки. Інша ж продукція, така як ігри, канцелярія та сувеніри, на сайті не представлена. Важливо пам'ятати, що отримані гроші треба витратити протягом чотирьох місяців з моменту їх зарахування. У випадку, якщо гроші не будуть використані, вони автоматично повернуться державі. Зараз у нас дуже багато клієнтів. У зв'язку з днем Святого Миколая люди купували на подарунки велику кількість дитячої літератури та розвиваючих ігор. Перед Новим роком ми також очікуємо зростання кількості замовлень, - розказала Наталія Апанасько.

Прес-служба Чернігівської міської ради

|
11:19
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...