У Городнянській громаді визволили з льодового полону пару лебедів

Щасливу новину переповіла Городнянська міська рада.

Практично щороку жителям Городнянщини доводиться рятувати лебедів із льодового полону. Великі й не дуже верткі птахи травмуються й не мають змоги відлетіти у теплі краї, а небайдужим людям, рятувальникам з міської пожежної частини та іншим любителям птахів доводиться відловлювати білих велетнів та шукати їм помешкання на зиму.

Можливо, це одна й та саме сімейна пара лебедів, яка таким чином пристосовується до зимівлі. Хтозна чому птахи не мандрують у теплий вирій – можливо, через старі травми в них не вистачає сил на далеку дорогу, а, можливо, це вже просто така звичка чи традиція – вручати турботу про себе двоногим.

«Нагадаємо, що поранених птахів спочатку утримували небайдужі городнянці, минулої зими лебеді знайшли прихисток і турботу на подвір’ї відділу освіти міської ради. Цього ж року поранених птахів взяла на утримання одна з жительок Городні, яка мешкає по вулиці Перемоги», - розповіли у муніципалітеті.

Операцію з порятунку лебедів успішно провели міські рятувальники у перший день зими, тільки-но дозволила товщина льодового покриву. Двох птахів акуратно відловили, зробили селфі й передали співчутливій панянці.

20:00
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...