У Чернігові засяяли вогні на Головній ялинці міста

|

У Чернігові 19 грудня на Красній площі запрацювало новорічне казкове містечко.

Його офіційне відкриття та запалення вогнів новорічної ялинки відбулися ввечері, а від самого ранку Миколай зі своїми помічниками приїздив у різні райони Чернігова.  Так малечу з днем Святого Миколая та новорічними святами привітали на Масанах, Шерстянці, Рокоссовського та в мінісквері біля Молодіжного театру.

На відкритті  головного новорічного містечка Чернігова дітей і дорослих вітали не тільки казкові персонажі. До них з найкращими побажаннями звернувся і міський голова Владислав Атрошенко. 

- Дорогі дітки, шановні чернігівці! Щиро вітаю всіх зі святом Святого Миколая. Сподіваюся, що всі сьогодні зранку вже отримали подаруночки. Всім бажаю гарних новорічних та різдвяних свят. Бажаю міцного здоров’я, щоб ніхто не хворів, щоб усі посміхалися, і щоб у всіх було все добре. Добра й здоров’я всім! – побажав міський голова.

Головна новорічна ялинка на Красній площі засяяла яскравими вогниками, а всіх діток розважали казкові герої, пригощали солодощами.

Цього ж дня відкрилися двері резиденції Дідуся (по вул. Шевченка,9 та Полуботка,11). Зокрема, у Туристичному інформаційному центрі провели цікаві майстер-класи.

Прес-служба Чернігівської міської ради

|
11:45
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...