У Чернігові за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 2425 осіб – це абсолютний антирекорд

Стан поширення захворюваності на коронавірусну інфекцію у Чернігові традиційно обговорили на щотижневій розширеній нараді в міській раді сьогодні, 1 лютого.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко констатував, що загальна ситуація в Україні в цілому збігається зі світовою тенденцією щодо поширення COVID-19. Нових випадків багато. На щастя, попри це стаціонар заповнений по мінімуму, і також зменшилася кількість людей, які потребують кисневої підтримки.

- На наш суб’єктивний погляд, цей новий штам «Омікрон» ми переносимо трошки легше, ніж інші області. Все-таки на це впливає те, що у нас більший рівень вакцинації, ніж в середньому по Україні, - підкреслив він.

Загальні статистичні дані назвав генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар. За минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 2425 осіб – це є абсолютним антирекордом у нашому місті за весь період спостереження. Кількість тих, хто одужав - 642, госпіталізували - 89, виписали з лікарні - 64. Кількість померлих від цієї хвороби за тиждень - 3 особи. Також наразі офіційно хворіє 113 дітей.

У стаціонарах станом на 31 січня – 146 пацієнтів із встановленим діагнозом COVID-19 та підозрами на нього. Кисневої терапії потребують 105 хворих, на апаратах-ШВЛ – 3 пацієнта.

Темпи вакцинації населення проти COVID-19 продовжують бути низькими. Першою дозою вакцини щеплено 117492 містян, або 50% дорослого населення. Дві дози отримали 109243 , або 46,5%. Третьою (бустерною) дозою вакцинувалися 2663 осіб, або 1,1%. Серед підлітків віком від 12 до 17 років першу дозу отримали – 542, завершили вакцинацію - 338.

Владислав Кухар наголосив на тому, що за весь період епідемії ковіду в місті померло від цієї хвороби 840 осіб, але вакцинованих обома дозами серед них було тільки 20. І це випадки, де були серйозні обтяжуючі фактори. Тому він у черговий раз закликав усіх до розуміння того, що вакцинація – на сьогодні єдиний науково підтверджений спосіб запобігти важкому перебігу цієї хвороби.

12:35
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...