У Чернігові відкрито нову діагностичну лікарню

Модульна лікарня в Чернігові стала п’ятою лікарнею з шести, які профінансував уряд Німеччини в рамках проекту «EU4ResilientRegions – Спеціальної програми підтримки України» і здійснюється GIZ Ukraine.

Нова діагностична лікарня в обласному центрі розпочала свою роботу сьогодні, 25 січня, на території Чернігівської міської лікарні №3. Про це повідомляє GIZ Ukraine.

За словами в.о. міського голови Чернігова Олександра Ломако, лікарня готова приймати до 200 пацієнтів щодня.ню (ДОПОВНЕНО)

Лікарня укомплектована сучасним медичним та лабораторним обладнанням. Постачається медичне обладнання для кабінетів 18 медичних спеціалістів: функціональної діагностики (ЕКГ, ЕЕГ, УЗД тощо), лабораторних аналізів, кабінету терапевта, ЛОРа, офтальмолога, гінеколога, хірурга, маніпуляційного та консультаційного кабінетів, фізіотерапії тощо.

«Модульна лікарня обладнана не тільки медичним обладнанням для первинної та планової спеціалізованої допомоги, а й зможе надавати деякі послуги високоспеціалізованої медичної допомоги, - говорить Георг-Себастіан Хольце, директор кластеру GIZ Ukraine: Resilient Society. – Проект з побудови шести лікарень значно розширить можливості існуючих закладів щодо збільшення спроможності громад в наданні медичних послуг мешканцям найближчих міст і сел та тимчасово переміщеним особам».

19:25
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...