У Чернігові в День єднання урочисто підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн Укра

У Чернігові сьогодні, 16 лютого, на Красній площі урочисто підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн України з нагоди Дня єднання.

У церемонії взяли участь керівники області та міста, представники підприємств та установ, об’єднань громадян, військові та громадськість. Учасники заходу також розгорнули великий Державний Прапор України.

День єднання встановлений згідно з Указом Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

До всіх присутніх на заході звернувся, зокрема, учасник АТО/ООС, ветеран 13-го окремого мотопіхотного батальйону, офіцер Регіонального управління "Північ" Сил територіальної оборони Збройних Сил України, учасник боїв за Станицю Луганську, за Дебальцево та інші населені пункти на сході України Ігор Бизган. Він зазначив, що зараз головне - щоб суспільство поважало тих військовослужбовців, які боронили і боронять нашу країну від агресора.

- У хлопців немає часу, щоб зараз бути тут, але вони дуже вдячні вам і підтримують те, що ви любите Україну, поважаєте бійців і робите все, щоб наша територіальна оборона була краща. У січні-лютому 2015 року Чернігівщина втратила 34 бійців. Ми пам’ятаємо їх поіменно. Сім років тому 16 лютого почався вихід з Дебальцевого, а завершився 18 лютого. Саме в ці дні ми вшановуємо пам'ять цих воїнів, - нагадав офіцер.

Представник Українського інституту національного пам’яті у Чернігівській області Сергій Бутко зауважив: досвід століть показує, що коли люди єдині – вони непереможні. Суспільство має бути єдиним, влада – твердою. Вона буде твердою, коли буде тверде та впевнене суспільство. Такі заходи показують усьому світові, що українці єдині та непереможні, Україна рішуче і до кінця буде захищатися.

Державний Прапор України сьогодні піднятий на багатьох будинках і спорудах Чернігова.

Принагідно під час патріотичного заходу усіх чернігівців запросили взяти участь 19 лютого у меморіальному заході до Дня пам’яті Героїв Дебальцево та 20 лютого у пам’ятному заході до Дня Героїв Небесної Сотні, які відбудуться орієнтовно о 10-й годині на Красній площі Чернігова.

Прес-служба Чернігівської міської ради

13:23
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...