У Чернігові відбувся 25-й конкурс «Жінка року»

Двадцять п’ять років виповнюється міському конкурсу «Жінка року». Протягом його існування лауреатками стали 210 чернігівок. На ювілейну церемонію нагородження цьогорічних номінанток, яка проходила у Міському палаці культури ім. В. Радченка, завітав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, а також колеги, рідні та близькі учасниць, які прийшли їх привітати.

Незмінними організаторами цього міського конкурсу є Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради та міська громадська організація «Спілка жінок Чернігова».

— Хочу привітати не тільки сьогоднішніх номінанток, у й усіх лауреаток цього конкурсу за всі 25 років. Вітаю усіх присутніх та організаторів з ювілейним — 25-м конкурсом. 

Під час облоги міста, а це найтяжчі були півтора місяця, коли з багатьма жінками спілкувався, я зайвий раз переконався і просто був захоплений від того, скільки лягло тоді на ваші плечі. Ви — безстрашні, ви — всесильні, на яких посадах ви би не працювали, ви — патріотичні, ви — люблячі і просто прекрасні, — з такими словами звернувся очільник міста до присутніх у залі.

Лауреатками конкурсу «Жінка року – 2022»  Чернігова стали:

ПІУН Ольга Вікторівна — директорка благодійної організації «Благодійний фонд «Рамена», директорка ТОВ «ОДА».

БАЗАРНА Вікторія Вікторівна — завідувачка неонатального відділення з ліжками постінтенсивного виходжування для новонароджених КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради.

ЛЕМЕШ Ніна Петрівна — заступниця голови Чернігівської обласної ради, голова відділення НОК в Чернігівській області.

ЮЩЕНКО Марія Володимирівна — волонтерка.

КОМЛЕВА Ірина Анатоліївна — підполковник медичної служби, начальниця служби охорони здоров’я 105 прикордонного загону ім. князя Володимира Великого.

ГЛАЗКОВА Оксана Вікторівна — керуюча магазином ТОВ «Сільпо-ФУД».

ДІДЕНКО Тетяна Олександрівна — начальниця комунального підприємства «Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин» Чернігівської міської ради.

ГРИШАЙ Юлія Григорівна — заступниця директора ТОВ «Ліки України».

ШЕЛЕСТ Ольга Олександрівна — директорка спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Пресслужба Чернігівської міської ради

18:56