У Чернігові Святий Миколай проїхався з подарунками по мікрорайонам міста

19 грудня Святий Миколай на своєму фірмовому авто курсував Черніговом і влаштовував дітлахам свято. У мікрорайоні Масани казкового чарівника та його ангелів чекали на оновленому дитячому майданчику. Локація стала родзинкою цього молодіжного мікрорайону міста. Після його яскравого оновлення, він як магніт для відпочинку. А цієї осені тут створили ще й міні - парк, висадили екзотичні дерева та кущі. Дощ не налякав мешканців мікрорайону і не став на заваді святу.

Ранок розпочався з подарунків під подушкою. А потім ще й святий Миколай привітав особисто. Дітлахи розповідали вірші, а його помічники роздавали цукерки. Мішечок був здоровеньким. Тож вистачило усім і дорослим і малим. Секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако теж допоміг Миколаю і частував малечу солоденьким.

Тож солодкий та позитивний настрій панував на дитячому майданчику у Масанах. Діти були щасливі і їх батьки теж.
Після Масанів святий Миколай поїхав на Шерстянку. Діти поки чекали гостя, розповідали про те, що знайшли вранці під подушкою.

З чудовим настроєм та позитивом дітлахи разом з казковими героями водили хороводи, співали пісні, декламували віршики і звичайно отримували солодощі. День задався. Про свої враження та знайомство зі святим Миколаєм малеча тепер буде розповідати дорослим. А казкова процесія рушила далі Черніговом. Їх чекали на Рокоссовського, у сквері Молодіжного театру , в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Завершить своє турне містом Миколай на Красній площі, біля святкової ялинки.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"


11:49
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...