У Чернігові стартував фестиваль документального кіно

27 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Г. Галагана відбулося відкриття фестивалю документального кіно «Культура під час війни». На фестивалі глядачі познайомляться з серією документальних фільмів творчої групи Ukreїner та продемонструє підтримку української культури з боку ЄС у час викликів та боротьби.

Стартував фестиваль з показу фільму «Культура під час війни. Музеї» за участі організатора проєкту Артема Біденко – експерта проєкту «Українцям про європейській союз» при представництві ЄС в Україні та Юрія Ткача – директора обласного художнього музею ім. Г. Галагана.

Основна мета проєкту – розповісти як європейський союз допомагає українській культурі в різних регіонах. В першу чергу – це обмін інформацією, обмін досвідом і підтримка один одного в цей складний час.

Фестиваль триватиме з 27 лютого по 2 березня. За цей час глядачам покажуть ще чотири фільми, а саме: «Культура під час війни. Південь», «Культура під час війни. Північ», «Культура під час війни. Захід», «Культура під час війни. Схід».

19:25