У Чернігові ремонують пошкоджену росіянами лікарню

Чернігівська центральна районна лікарня звітує перед міжнародними партнерами про те, як у закладі відремонтували частину приміщень, пошкоджених ворожими обстрілами під час ворожого вторгнення.

Головний партнер, який надав лікарні кошти на відновлення протягом 2022-го року - це гуманітарна організація "Міжнародний медичний корпус" (обсяг коштів, інвестованих корпусом - 850 тисяч доларів).

У Чернігівської районної лікарні попереду найбільше завдання - відремонтувати зруйновану обстрілами будівлю поліклініки, де раніше містилося кілька відділень. На таке відновлення знадобиться понад 320 мільйонів гривень.

Зараз представники Чернігівської обласної військової адміністрації ведуть переговори з Міжнародним медичним корпусом про можливе продовження допомоги нашим медичним закладам.

В цілому для Чернігівщини за 2022 рік Міжнародний медичний корпус залучив близько 3-х мільйонів доларів на ремонт і відновлення п'ятьох медичних закладів. Крім Чернігівської районної лікарні, кошти зібрані для обласної психоневрологічної лікарні, протитуберкульозного диспансеру, Чернігівської міської лікарні №2 та Киїнської амбулаторії.

18:00
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...