У Чернігові починають запускати ліфти

У Чернігові з сьогоднішнього дня починають запускати ліфти. Про це у коментарі Суспільному розповів начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц.

За його словами, ліфти у Чернігові зупинили 15 березня.

"Зараз ми повертаємося до нормального життя, вже досить багато людей повернулося, міські комунальні служби відійшли від бойових дій і тому на сьогоднішній день ми починаємо запускати ліфти".

Як каже Ярослав Куц, є декілька обмежень:

"По-перше, дуже велике прохання в комендантську годину мінімізувати користування ліфтами, тому що не зможе виїзждати аварійна служба. Треба розуміти, якщо виключається електроенергія, ліфт зупиняється. І визволити людину в комендантську годину може тільки ДСНС. Якщо ДСНС визволяє, то потім цей ліфт треба ремонтувати. А ремонт на сьогодні є проблематичний, бо логістика по запчастинам дуже ускладнена в місті. По-друге, треба розуміти, що якщо буде відключена електроенергія, ліфт зупинится, приїде аварійка, але на це також піде багато часу".

За його словами, почнуть запускати ліфти у неушкоджених будинках, які розташовані в радіусі більше 100 метрів від влучань снарядів, ракет чи бомб.

"Ті ліфти в будинках, які взагалі неушкоджені, їх будуть включати відразу. А поступово-поступово ми будемо запускати і інші. Але крім тих будинків, куди було пряме попадання артилерії, ракети чи бомби".

Ліфти у неушкоджених будинках мають запустити до кінця тижня, сказав Ярослав Куц.

16:40
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...