У Чернігові почали працювати пункти обігріву

Тимчасовий прихисток на час морозів готові надати в Чернігові пункти обігріву. Вони вже працюють. Так, на базі ГО “Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних”, що по вулиці Святомиколоївська, 33 пункт обігріву діє цілодобово. Тут рятувальники встановили намет, куди можуть зайти обігрітися всі. хто потребує такої допомоги.

Намет для обігріву встановили 22 грудня і вже є перші відвідувачі, каже Микола Романов. Протягом доби сюди може зайти до десяти й більше осіб. Тут є все, що потрібно - гарячий чай, їжа і тепло. Пічку всередині намету опалюють дровами. Забезпечують відвідувачів і масками та антисептиками. Допомагає працювати пункту місто і небайдужі люди.
Зігрітися, перепочити, випити гарячого чаю та поїсти - для багатьох людей це велика допомога в час лютих морозів.

Цей намет на території центру адаптації облаштовують уже другу зиму поспіль. За словами речника управління ДСНС у Чернігівській області Олександра Івченка, такі мобільні пункти обігріву встановлюють щороку в різних місцях Чернігова й області. До них можуть зайти усі, хто замерз і потребує допомоги.

Рішенням комісії з техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради цієї зими працюватимуть 3 офіційні пункти обігріву. Крім центру соціальної адаптації, це приміщення територіальних центрів обслуговування населення, що розташовані за адресами Рокосовського, 18 та Текстильників, 25. У таких пунктах пропонують людям гарячий чай та ковдру для зігрівання. Приймають відвідувачів протягом дня, але лише за наявності ковід-сертифікатів та з дотриманням протиепідемічних заходів.

12:49
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...