У Чернігові опломбували храми, якими користувалася УПЦ МП

У Чернігові опломбували кілька храмів Троїцького монастиря, якими користувалися представники УПЦ Московського патріархату.

Щойно стало відомо, що опломбовано ризницю Спаського собору (мається на увазі Спасо-Преображенський собор на Валу, - прим.), Введенську церкву та келії Троїцького монастиря працівниками Національного архітектурно- історичного заповідника "Чернігів стародавній", об'єктами якого ці пам'ятки є. Фактично правлячий єпископ Любецький Никодим (Пустовгар) закрився в єпархіальному управлінні УПЦ МП і продовжує нести послух московському патріарху, - написав пан Чепурний.

При цьому, за його словами, училище псаломщиків УПЦ МП, яке функціонує на території монастиря, не закривається. 

Цю інформацію нам телефоном підтвердив в.о. гендиректора "Чернігова стародавнього" Андрій Лісовий: 

Дійсно вжити заході до повернення майна держави державі. Ми повернули з незаконного володіння пам'ятки національного значення на території Троїцького монастиря. Для тих, хто зараз навчається у регентській школі вільний доступ туди (на територію монастиря, - прим.) та назад, викладачі - вільний доступ туди та назад, проживання та харчування вільне. Ніхто не чинить перешкод освітньому процесу, - розповів у коментарі нашому виданню Андрій Лісовий. 
12:20