У Чернігові назвали імена переможниць міського конкурсу "Жінка року-2021"

|

У Чернігові 16 грудня у Міському Палаці культури ім.В.Радченка привітали лауреаток конкурсу "Жінка року-2021". Цей міський конкурс проводиться у нашому місті вже 24 роки поспіль.

За всі ці роки 201 чернігівка стала лауреаткою конкурсу в різних номінаціях. Серед них лікарки, вчительки, підприємниці, олімпійські чемпіонки, фінансистки, журналістки, громадські діячки, волонтерки, ветерани Другої світової війни... Всі вони – яскраві особистості, успішні, сильні та активні, приклад для інших у професійному, громадському та особистому житті.

Нагородження завжди відбувається яскраво, у велткому залі, в присутності багатьох глядачів. Кожну з лауреаток представляють, розповідаючи про ті її справи та досягнення, які відзначаються званням Жінка року.

Так відбувалося й цього року. На церемонію нагородження привітати учасниць прийшли їх колеги, друзі, рідні та близькі. Відкрив захід та привітав жінок-переможниць секретар міської ради Олександр Ломако. Він подякував усім організаторам цього свята, зокрема, голові громадської організації «Спілка жінок Чернігова», управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, управлінню культури та туризму міської ради.

- Усі ви робите, дійсно, гарну справу. У місті вже 201 жінка стала лауреатом цього конкурсу, їх знає все місто, завдяки й вашому конкурсу. Роботою громадської організації, багаторічною діяльністю за різними напрямками ви, в першу чергу, робите все щоб жінки, які залучені до цієї справи або за цим спостерігають, почувалися більш впевнено, і що вони здатні досягти в бізнесі, кар’єрі, науці, спорті всіх поставлених цілей. Ми вітаємо жінок, поважаємо, підтримуємо. Але ж в кар’єрі та й багатьох сферах жінці треба докладати більше зусиль, щоб досягти вищих щаблів, ніж чоловіки. Своїм прикладом ви мотивуєте молодих дівчат, багато з яких ще навчаються або роблять перші кроки у своїй справі. Дійсно доводите, що жінка може досягти всього, що вона хоче і чого бажає, якщо буде працювати і прагнути цього. І сьогодні на цій сцені ми побачимо такі приклади. Вважаю, що кожна жінка – унікальна, неповторна і заслуговує такого звання, - підкреслив він.

У цьому році лауреатками конкурсу «Жінка року – 2021» стали:

ГАЛАНІНА Тетяна Дмитрівна – фізична особа підприємець, власниця і директорка салону апаратної косметології «Центр естетики «Шоколад»; ГРЕБНЄВА Юлія Володимирівна – президент ГО «Дякую», депутатка Чернігівської обласної ради ДЕЙ Ольга Олександрівна- Голова Правління ГО «Голос батьків»; 

ЗАЇКА Ольга Михайлівна – директорка ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2»; 

ЛИТВИН Катерина Андріївна – заступниця начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради;

НІКІТЧЕНКО Світлана Володимирівна – завідувачка Чернігівського дошкільного навчального закладу №1, центру психофізичного та інтелектуального розвитку дітей Чернігівської міської ради Чернігівської області;

СОКОЦЬКА Оксана Володимирівна - фізична особа підприємець, засновниця туристичної агенції «Окмі тур», власниця магазину «Промінь»;

ШИЛІНА Наталія Павлівна – завідувачка первинної медичної допомоги поліклініки комунального некомерційного підприємства Чернігівська міська лікарня №2 Чернігівської міської ради.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

|
12:17
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...