У чернігівському дитсадку №37 завершують капремонт харчоблоку

У чернігівському дитсадку №37 (що по вул. Іоанна Максимовича, 37 – це район приватного сектору біля Болдиної гори) зараз на завершальному етапі ремонт харчоблоку. Про це повідомив керівник Управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Фінансуються ці роботи частково з державної субвенції, частково – з міського бюджету. Те, що ремонт розпочали в середині грудня, пов’язано з часом надходження державних коштів на такі заходи (в листопаді) та обмеженою в часі можливістю їх використання.

Приміщення цього харчоблоку, як і в багатьох інших дитсадках міста, давно не ремонтувалося і поступово накопичило чимало проблем. Зараз там – головне – замінені всі мережі (електрика, водопровід, каналізація, опалення). А також укладена новенька плитка, замінені двері та вікна, для працівників облаштовані роздягальня та душова. Готувати смачні страви для малечі працівникам закладу відтепер буде більш безпечно та комфортно.

Також оновлення харчоблоку дозволить забезпечити тут застосування обов'язкових процедур системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) на якісно новому рівні.

На час ремонту навчальний процес у цьому закладі призупиняли, а дітей перерозподілили в інші дитсадки. Природньо, що всі з нетерпінням чекають, коли зможуть повернутися - і це відбудеться вже найближчим часом. 

Подібні ремонти планують, при наявності фінансування, послідовно проводити і в інших навчальних закладах міста. Вірогідно, це буде вже за кошти тільки міського бюджету, в рамках Програми модернізації їдалень та харчоблоків у закладах освіти м. Чернігова на 2021-2023 роки.

Прес-служба Чернігівської міської ради

16:17