У Чернігівській ОВА розповіли, коли зникне дефіцит пального

Начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус розповів про ситуацію із пальним в країні та в області.

З його слів, складна ситуація з пальним пов’язана з тим, що російські війська продовжують завдавати ударів по інфраструктурі, у тому числі – об’єктам паливно-енергетичного комплексу.

"Чому виникла проблема? Росія руйнує нашу інфраструктуру. Тож ми змушені перебудовувати ланцюги постачання. Це додаткові час та гроші. Крім того, окупанти завдали ракетного удару по Кременчуцькому нафтопереробному заводу, що закривав внутрішню переробку. Також мешканці розблокованих населених пунктів почали повертатися додому, що значно збільшило витрати пального для цивільного населення", - повідомив Чаус.

За його словами, наразі влада працює над відновленням постачання. Йтиме паливо з Європи, а тому через логістику ціна може підвищитися.

"За тиждень-два буде налагоджено нові маршрути з єдиного джерела - Європейський Союз. Тож споживачам варто бути готовими до здорожчання на певні види палива. Нагадаю, що поки триває війна першочергово будуть забезпечуватися пальним військові, рятувальники, медики та підприємства критичної інфраструктури", - наголосив начальник ОВА.

16:10
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...