У чернігівській міськраді з’явиться новий відділ

Депутати чернігівської міськради на березневій сесії затвердили нову редакцію положення про управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради.

Відповідно до порівняльної таблиці, відтепер до повноважень управління транспорту не будуть входити обов’язки з провадження міських програм підвищення якості телекомунікаційних та поштових послуг.

Але головною зміною нової редакції положення стала поява у структурі управління нового відділу – координації, моніторингу та контролю роботи пасажирського транспорту.

Згідно зі зміненою структурою управління, працювати у новому відділу будуть три людини – начальник, головний спеціаліст та юрисконсульт.

-Наша стратегічна мета – збільшити кількість оплати транспортною карткою, безготівковою. Для того, щоб контролювали повністю всі оплати. Й, крім того, в нас буде створений відділ контролю при управлінні транспорту, який також буде виконувати дуже важливу функцію, - пояснив необхідність змін в.о. мера Чернігова Олександр Ломако.

12:20