У Чернігівській лікарні п’яний пенсіонер побив лікарку та отримав за це штраф

Інцидент відбувся іще у середині вересня, а зовсім нещодавно правопорушник представ за свої злодіяння перед судом та отримав штраф.

За матеріалами справи, 14 вересня 2022 року близько 02 год. 45 хв. пенсіонер, знаходячись в коридорі приймального відділення КНП «Чернігівська центральна районна лікарня», перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, з мотивів раптово виниклих неприязних відносин, під час надання йому медичної допомоги, умисно наніс лікарціодин удар рукою в область обличчя, один удар рукою по правому плечу та один удар ногою в область правої гомілки, чим заподіяв останній тілесні ушкодження у вигляді саден голови, підшкірних гематом правих верхньої та нижньої кінцівок, які згідно з висновком експерта, належать до категорії легких тілесних ушкоджень.

Обвинувачений свою провину визнав повністю та суду повідомив, що обставин події не пам`ятає, бо був у стані сильного алкогольного сп`яніння, однак не заперечує, що саме він заподіяв легкі тілесні ушкодження потерпілій, про що він шкодує та просить у неї вибачення.

Фото: ілюстративне

19:30