У «Будинку книги» за три дні втричі зросла виручка, через «Вовину тисячу»

У "Будинку книги" за три дні втричі зросла виручка, а в театрі планують запустити сертифікати на купівлю квитків. Чернігівці почали використовувати 1000 гривень за пройдений курс вакцинації. Її оформили через послугу "єПідтримка» в додатку «Дія". Де і як її можна використати - далі.

Заступниця директора КП «Будинок книги» Наталія Апанасько відзначає зростання попиту останніми днями. Виросла кількість замовлень і на сайті магазину.

"У понеділок у нас зазвичай тиха і спокійна атмосфера, але сьогодні в нас дуже багато людей, люди йдуть, витрачають, купують дорогі книжки, також в нас ще можна купити ігри, що є плюсом. У зв’язку з таким попитом на книжки, то зараз обробляємо і дозамовляємо товар, аби всім всього вистачило".

Послуга "єПідтримка", за допомогою якої можна отримати 1000 гривень - поки доступна людям віком від 18 і з повним курсом щеплення. Зняти ці гроші або перевести на інший рахунок неможливо. Використати можна лише у певних сферах, розповідає начальник відділу з питань забезпечення розвитку підприємництва Роман Голомозик.

"Це спортивні зали, це на купівлю книжок, це також на купівлю залізничних квитків і авіа у межах країни. Також на різноманітні культурні заходи, це відвідування театрів, музеїв, виставкових залів, а також кінотеатрів".
З його слів, зараз опрацьовується питання міністерством економіки України щодо розширення цього переліку. В першу чергу, йдеться про надання можливості літнім людям і старше 60 років придбати ліки. Рішення мають прийняти у січні наступного року.

В касі обласного музично-драматичного театру імені Шевченка також вже продавали квитки на вистави з репертуару за гроші з вакцинації.

Нагадаємо, для того, аби отримати цю тисячу гривень, необхідно оновити додаток "Дія", згенерувати зелений сертифікат вакцинації. У розділі "Послуги" обрати "єПідтримка". Далі обрати банк і віртуальну картку, яку згодом додати в платіжну систему телефону і користуватися. Гроші надійдуть на рахунок впродовж десяти днів.

11:23