«Сучасний молодіжний простір» - проєкт ліцею №32, який дає можливість отримати нові знання та поспіл

|

Представники шкільного самоврядування чернігівського ліцею №32 завітали до міської ради. Спілкування з відомими особистостями – одна з частин проєкту “Сучасний молодіжний простір”, який реалізується у школі з вересня 2021 року.

 - Цей проєкт має багато напрямків і один із напрямків це навчитися молоді комунікувати з людьми різних професій, - розповіла заступниця директора ліцею №32 Олена Ячмінник.

Секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако спілкувався з учнями на рівних. До речі, у цій школі є свій президент та його заступники. Тож як представники шкільного самоврядування, вони прискіпливо готувалися до розмови, бо хотіли отримати практичні поради, як досягти успіху.

- Ніколи не можна в своїй роботі, коли ти чогось досягаєш в своєму житті, є гарна фраза спочивати на лаврах і радіти, що прийшов успіх, не відомо це успіх чи ні, тому не треба зупинятися і йти далі. А для того, щоб взагалі прийшов якийсь успіх і досягти чогось у будь-якій сфері діяльності, треба слідкувати кільком основним правилам – треба працювати і самовдосконалюватися, починаючи зі школи й протягом всього життя, - зазначив Олександр Ломако.

Він також розповів про те, як формує свій день і визначає для себе пріоритети, що таке самодисципліна і наполегливість, як знаходить баланс між родиною і роботою, які книги читає і що для нього у житті значить спорт. Треба працювати над собою щодня і лише у такому випадку можна досягнути поставленої мети, – впевнений Олександр Ломако.

Учасники діалогу залишилися задоволені такою зустріччю.

 - Ця програма допоможе нам в майбутньому краще розмовляти з людьми. Зараз ми вже можемо поспілкуватися з відомими підприємцями, депутатами, вченими, художниками нашого міста і дізнатися у вже відомих, успішних людей, як вони цього досягли, що їм в цьому допомогло. Можливо, це нам допоможе краще визначитися з майбутнім, - розповіла учениця ліцею №32 Вероніка.

У рамках цього проєкту у чернігівському ліцеї №32 випускають власну газету, ухвалюють статус школи та реалізують чимало ініціатив, які пропонує шкільне самоврядування.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Відео телеканалу "Новий Чернігів"

|
16:44
RSS
19:16
В первую очередь стоит обратить внимание на те дома которые отвечают вашим предпочтениям, если вы хотите жить в теплом комфортном доме то стоит обратить внимание на те дома которые построены из материалов характеристики которых как раз имеют преимущества в как раз таких характеристиках, одним из таких материалов к примеру для стен является керамоблок! Именно так вы найдете подходящий именно вам дом в котором вы будете жить с удовольствием!
Загрузка...