Старт пляжного сезону у Чернігові поки відкладається

Старт пляжного сезону у Чернігові поки відкладається. Це пов’язано з проведенням розмінування, зокрема у водоймах міста залишається багато мін та снарядів. Відповідне рішення ухвалили на нараді у міській раді. Про це Суспільному повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення управління ЖКГ Григорій Годун.

«У зв’язку з бойовими діями, які проходили у Чернігові, та великою кількістю обстрілів – у водоймах, де раніше відпочивали містяни, залишилося багато вибухонебезпечних предметів. Швидко їх ліквідувати поки неможливо», — розповів Григорій Годун.

Тимчасова заборона на купання стосується не лише міського пляжу "Золотий берег", а й інших зон відпочинку в обласному центрі — на річці Стрижень та Земснаряді в районі Лісковиці. Розміновуватимуть чернігівські водойми підрозділи ДСНС та військові, коли це буде – поки невідомо. Обласна водолазна служба, яка щороку робить перевірку дна у річках та водоймах області допуску до таких робіт не має, — додав Григорій Годун.

16:45