Стінка у вітальню: нюанси вибору

Вітальня – місце, де проводять час усією родиною та зустрічаються із друзями. Це місце має бути не тільки стильним, але й зручним. Перейшовши за посиланням, Ви отримаєте можливість підібрати якісні та зручні меблі для свого помешкання за доступними цінами. Компанія «Mebli CITY» пропонує великий асортимент меблів, що здатні наповнити оселю комфортом та затишком.

Стінка до вітальні

Якщо ще 50 років назад стінка була дефіцитним дивом, то сьогодні кожен може обрати для свого помешкання варіант, що найбільш підійде за стилем, відповідаючи всім потребам покупця. У наш час людина стикається з іншою проблемою: як вибрати з усього запропонованого різноманіття те, що справді необхідне.

Обираючи меблі до вітальні, слід пам’ятати одне, що кімната не має виглядати складом меблів. Якщо Ви є власником невеликої за площею вітальні, тоді слід звернути свою увагу на модульні системи, що мають ряд переваг для подібних приміщень. Корпусні меблі зроблені таким чином, що модулі можна міняти місцями. Сьогодні меблевий ринок пропонує модульні системи у різних стилях та колірних рішеннях, тому підібрати необхідний варіант під свій смак не проблема. Головне, щоб в оформленні вітальні існувала гармонія. Колір стін має поєднуватися з меблями. Окрім того, не забувайте, що темні кольори здатні візуально зменшувати простір, тому слід уникати меблів темних відтінків у малогабаритних приміщеннях. Ліпше підібрати систему у світлих тонах, що візуально розширить кімнату, створивши в ній легку та простору атмосферу. Власники великих віталень можуть спокійно вибирати стінки темних кольорів.

Як вибрати стінку до вітальні

Оскільки варіантів готових меблів для вітальні дійсно багато, слід продумати все до дрібниць:

 • Визначитись з вибором допоможе один спосіб: сядьте у своїй вітальні та подумайте, якою Ви хочете її бачити. Візуальна картинка має з’явитися з оглядом на Ваші потреби. Тобто Ви маєте чітко зрозуміти, для чого Ви плануєте використати меблі.
 • Якщо Ви любите читати та є власником великої бібліотеки, тоді слід подумати про наявність шаф для книжок.
 • Якщо Ви любите приймати гостей та для цього є цілий арсенал посуду, тоді можливо Вам потрібні шафи-вітрини, де буде зберігатися увесь посуд.
 • Якщо Вам потрібне місце під телевізор чи якісь інші предмети, без яких Ви не уявляєте свого життя, саме про це треба подбати.

Саме відповіді на ці запитання допоможуть визначитися зі стінкою, яку потребуєте саме Ви, а вона стане максимально практичною для Вас.

Різновиди сучасних стінок

Якщо раніше стінка мала єдиний формат, відрізняючись трохи дизайном та кольором, то сьогодні вона може складатися з різних елементів. Виробники меблів розуміють, що потрібно виготовляти функціональні меблі, які задовольнять потреби кожного. Тому сучасні стінки можуть поєднати у собі наступні елементи:

 • вітрини;
 • шафу для одягу;
 • комоди;
 • полицю під телевізор;
 • відкриті або закриті полиці для книжок;
 • стелажі;
 • навісні тумби.

Елементи стінки можуть мати різну висоту та різні конфігурації. Сучасні та якісні стінки до вітальні можна підібрати в інтернет-магазині «Mebli CITY» та тривалий час насолоджуватись їх якістю.