Spintec та Dynamic Gaming зміцнюють партнерство, орієнтуючись на США

Розробник рішень та контенту для електронних настільних ігор Spintec об'єднався з Dynamic Gaming Solutions у рамках нової ексклюзивної угоди, яка дозволить Spintec розповсюджувати свою продукцію у США. Оскільки Сполучені Штати стають одним із найважливіших ринків у Північній Америці, компанія Spintec має намір міцно закріпитися у цьому регіоні.

Spintec і Dynamic разом будують майбутнє у США

Dynamic Solutions, провідний постачальник ігрових рішень повного циклу, виграє від цього партнерства, оскільки отримає доступ до спеціалізованої підтримки Spintec, яка зазвичай призначена для його клієнтів. Останній альянс є продовженням довгострокового співробітництва двох компаній у різних аспектах ігрового процесу. Для всіх клієнтів також введуть бездепозитні промокоди.

Керуючий директор Spintec Горан Совілж сказав, що існуюча присутність компанії в США має особливе значення для її поточної та майбутньої діяльності, і додав:

"Нам потрібен партнер, який так само прихильний до розвитку і своїм клієнтам, як і ми віддані інноваціям і найвищій якості".

casino online

Поточне відновлення партнерства двох компаній – це захоплююча можливість для Dynamic Gaming та Spintec, згодні керівники. Генеральний директор Dynamic Gaming Марк Ларсон підтвердив, що його компанія працюватиме лише з найкращими постачальниками рішень для своїх клієнтів.

Він послався на попередній успіх у відносинах між двома компаніями як причина, через яку Dynamic знову хоче розширити свої відносини зі Spintec. "Ми впевнені в перспективах зростання в США як наших компаній, так і клієнтів, яких ми обслуговуємо", - сказав Ларсон.