Сьогодні Суд зобов’язав Чернігівську міську раду прийняти на баланс укриття

Чернігівський окружний адміністративний суд зобов’язав міську раду винести на чергову сесію питання передачі 7 споруд цивільного захисту та прийняти їх у комунальну власність громади Чернігова.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської обласної прокуратури.

Мова йде про захисні споруди загальною площею майже 2,2 тис. м² місткістю 2377 осіб, що не перебувають на балансі підприємств та внаслідок відсутності належного утримання, не готові до використання за цільовим призначенням, що у воєнний час є неприпустимим.

За словами заступника міського голови Чернігова Віктора Геращенка, питання їх передачі у комунальну власність буде виноситись на найближчу сесію. Про це він повідомив Суспільному.

Мова йде про захисні споруди, які розміщені на території:

  • ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки», вул. Попова, 18;
  • ПАТ «Чернігівський молокозавод", вул. Любецька, 76;
  • ПРАТ ТК «Стиль», вул. Інструментальна, 6;
  • ВАТ «Чернігіввовна», вул. Івана Мазепи, 57;
  • вул. Музична, 1 Б (без балансоутримувача);
  • вул. Івана Мазепи, 37;
  • вул. Київське шосе, 3.

«Це всі сховища, які були за підприємствами. Потім потрапили у Фонд державного майна. А потім це все хочуть передати нам на баланс. Треба виносити відповідно до рішення суду на розгляд сесії. Якщо сесія проголосує, треба робити обстеження, експертні висновки і вкладати туди кошти: приводити все це до ладу, тому що вони не зовсім в нормальному стані, якщо так можна сказати», – сказав Віктор Геращенко.

За його словами, для цього знадобляться чималі кошти.

«Ну, кошти, ви ж знаєте: на сьогоднішній день бюджет прийнятий. І основне – це допомога військовим. Також у нас дуже багато проблем стосовно стану доріг, тому... Треба буде визначити, скільки коштів потрібно, щоб відновити ці захисні споруди», – говорить Геращенко.

16:40