Соціальні проекти AB InBev Efes потрапили до другого каталогу КСВ-ініціатив

Платформа змістовних партнерств Pro Bono Club Ukraine внесла ініціативи AB InBev Efes Україна до каталогу найкращих українських проєктів з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). До тематичного каталогу КСВ-ініціатив увійшли три з п’яти ключових напрямків розвитку компанії AB InBev Efes Україна відповідно до Цілей сталого розвитку ООН: забезпечення доступу до якісної води, перехід на енергоресурси з відновлюваних джерел, формування і просування культури відповідального споживання алкоголю.

«Корпоративна соціальна відповідальність – основа сталого розвитку нашого бізнесу. Ми переконані, що бізнес не повинен працювати ізольовано, він має бути соціально відповідальним та реагувати на виклики сьогодення і проблеми людей. Реалізовуючи наші ініціативи, ми імплементуємо найкращі світові практики задля вирішення актуальних соціальних проблем. Безумовно, ми не зупинимося на досягнутому і вже плануємо нові проєкти», – зазначив в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов.

До каталогу, зокрема, увійшов проєкт AB InBev Efes Україна з підвищення культури водіння та скорочення випадків кермування автомобілем у нетверезому стані. Компанія понад 10 років реалізує національну програму «Випив? За кермо не сідай!». За весь час її реалізації AB InBev Efes Україна закупила понад 500 комплектів Drunk Busters, які були передані патрульній поліції, центру підготовки водіїв ЗСУ й автошколам для проведення інтерактивних тренінгів по всій країні. За цей період понад 83 000 людей пройшли навчання з використанням «п’яних» окулярів.

Інший важливий проєкт AB InBev Efes Україна, про який згадується в каталозі, — забезпечення доступу до якісної води як для пивоварень, так і для спільнот, що проживають у цих районах. На броварнях компанії працюють системи з очищення стічних вод, які фільтрують використану у виробництві воду. Щороку AB InBev Efes Україна скорочує відсоток використання води на один літр продукції і постійно покращує цей показник.

У 2020 році AB InBev Efes Україна запустила гуманітарну програму з надання чистої питної води в разі виникнення надзвичайних ситуацій. За результатами ініціативи компанія надала 93 600 літрів слабогазованої питної води, яка була розподілена між 234 навчальними установами у прифронтовій зоні на Сході України.

Низка проєктів AB InBev Efes Україна з підтримки медиків у боротьбі з COVID-19 також потрапила до каталогу КВС-ініціатив. AB InBev Efes Україна закупила апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) для лікарень у своїх домашніх регіонах ― Харкові, Чернігові та Миколаєві, і направила до лікарень 400 комплектів захисних костюмів і 1 140 масок (FFP2). Також компанія передала 24 000 літрів дезінфікуючого засобу до лікарень, геріатричних пансіонатів, центрів соціального захисту, дитячих будинків та будинків-інтернатів у Харківській, Чернігівській та Миколаївській областях.

Окрім того, в межах проєкту #ПідтримуюЛікарів AB InBev Efes разом з партнерами забезпечили гарячими комплексними обідами медиків Києва, Харкова, Чернігова і Дніпра.

Нагадаємо, позаминулого року компанія AB InBev Efes Україна увійшла до першого каталогу Pro Bono Club, реалізовуючи у своїй діяльності цілі: дбайливе ставлення до води, протидія зміні клімату, популяризація культури відповідального споживання.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Pro Bono Club Ukraine — платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Концепція походить від латинського pro bono publico – для спільного блага – і означає безоплатну професійну та експертну допомогу, яка здійснюється для суспільства.

Pro Bono Club Ukraine є офіційним членом Global Pro Bono Network.

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов'язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

Моб.: +38 (095) 287-62-28

E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

20:50
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...