Славутицькій родині з маленькою дитиною потрібна допомога!

У Славутичі проживають родини, які потрапили у складні життєві обставини і потребують термінової допомоги.

Про це повідомляє Славутицький міський центр соціальних служб, який здійснює супровід таких родин і звертається по допомогу для них.

«Станом на сьогодні, маємо необхідність вкотре звернутися до вас за допомогою.

На обліку Славутицького міського центру соціальних служб перебуває одинока матір з дитиною до року. У родині скрутне матеріальне становище, є нагальна потреба у одязі для дитини: хлопчик, вік - 6 місяців, розмір одягу від 68 см та на виріст 74-92 см. (боді, сліпи, кофточки, штанці, колготи, комбінезон і т.д.)», - повідомляють у ЦСС.

Якщо ви маєте дитячі речі, що вже вам не потрібні, і хотіли б зробити добру справу та поділитися ними, то можете принести до центру соціальних служб за адресою: Московський, 12 (будівля Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру, ІІ поверх).

За детальною інформацією звертатися за телефонами: 3-01-80 та 0993795817.

Графік роботи центру: 08:00-17:00, обідня перерва з 12:00-13:00.

«Хочем ще раз подякувати усім, хто надає допомогу родинам та не проходить повз чужої нелегкої долі, хто присвячує свій час добрим справам, виявляє щире бажання допомогти іншим! Ваша підтримка надзвичайно важлива для тих, хто її потребує! Будемо безмежно вдячні за надану допомогу!», - звертаються працівники центру.

Персональні дані сімей не надаються, так як це є конфіденційною інформацією відповідно до чинного законодавства.