Родини ветеранів та загиблих захисників можуть отримати гроші на бізнес

Близькі родичі ветеранів, а також загиблих учасників бойових дій можуть отримати 20 тисяч гривень відшкодування на ведення бізнесу. Український ветеранський фонд здійснює програму мікрофінансування підприємництва.

Взяти участь у програмі можуть ветерани, ветеранки, дружини, чоловіки, батьки, діти (у тому числі усиновлені) учасників бойових дій, а також родичі загиблих захисників та Героїв Небесної Сотні.

Як долучитися до програми? Зберіть пакет копій документів:

паспорт заявника з пропискою; довідка ВПО (скріншот із Дії не підходить); виписку чи витяг з ЄДР про ФОП, чи самозайняту особу; документ, що підтверджує статус ветерана: посвідчення УБД, посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, посвідчення учасника війни; документ, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни, свідоцтво про одруження чи свідоцтво про народження дитини; документи, що підтверджують покупку після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів (чек або видаткова накладна).

Подайте документи на сайті УВФ в розділі мікрофінансування бізнесу - https://veteranfund.com.ua/. Якщо ваша заявка відповідає вимогам, після перевірки документів і схвалення - ви отримаєте кошти протягом 10 днів.

Програма підтримки діятиме до завершення воєнного стану. Допомога надається одноразово. Питання стосовно фінансування надсилайте на пошту Фонду: veteranfundua@gmail.com.

Український ветеранський фонд

17:31
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...