Рятувальники допомагають водіям, які через погіршення погодних умов опинилися на складних ділянках д

Зимовий період для водіїв транспортних засобів не надто приємний, а головне - не дуже безпечний. Ожеледиця, снігові намети, завірюха - погодні явища, що становлять пряму загрозу для учасників дорожнього руху, зокрема автовласників, оскільки здатні спричинити низку проблем у дорозі.

ДСНС постійно попереджає водіїв про погіршення погодних умов та можливі ускладнення руху на автошляхах України. Але неприємності на дорозі можуть трапитися з кожним, навіть якщо автомобіль підготовлений до зими, а водій - досвідчений кермувальник.

Так, для прикладу, на Кіровоградщині за період негоди (28-29 грудня) рятувальники залучались 66 разів на вилучення автомобілів із ускладнених ділянок доріг. Загалом вилучено 104 одиниці техніки, з них: 86 вантажних автомобілів, 16 легкових автомобілів, 1 тролейбус та 1 маршрутний автобус. Також надано допомогу по розчищенню доріг від снігу в м. Олександрії (розчищено 26 км доріг). Всього від ГУ ДСНС України в області залучалось 67 од. техніки (265 чоловік особового складу).

На Діпропетровщині увечері 29 грудня о 21:49 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що на вулиці Славній Покровського району міста Кривий Ріг, рухаючись засніженим автошляхом, автомобіль екстреної медичної допомоги потрапив заднім колесом до викритого каналізаційного люку. За викликом прибули рятувальники. Вони допомогли швидкій вибратися з пастки, та, аби більше ніхто не потрапив у біду, тимчасово накрили каналізаційний колодязь підручними матеріалами. До надання допомоги залучено 7 чоловік особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Протягом 29 грудня підрозділи Полтавського гарнізону ДСНС України 5 разів залучались до ліквідації наслідків ускладнення погодних умов. Зокрема, у Оржицькій, Зіньківській, Глобинській, Диканській та Семенівській громадах рятувальниками надано допомогу водіям 1 автомобіля екстреної медичної допомоги, 1 легкового та 3 вантажних автомобілів, в яких перебували 8 людей.

Шановні громадяни! Вирушаючи взимку в дорогу, зважайте на попередження рятувальників. За несприятливої погоди, якщо вашу поїздку можна відкласти або змінити маршрут на більш безпечний, - зробіть це, щоб попередити виникнення надзвичайних подій на дорогах.


12:33
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...