Про реалізацію проєктів Великого будівництва та вакцинацію — на брифінгу голови ОДА у Киїнці

 У центрі Киїнської громади триває ремонт 3,7-кілометрової ділянки траси Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів. Це відрізок від Чернігова до перехрестя з дорогою М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. Роботи вартістю майже 76 мільйонів гривень виконуються в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Як освоюються державні кошти - перевірив голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус.

Так, на сьогодні у Киїнці завершені основні роботи з асфальтобетоном. Зараз дорожники оновлюють міст довжиною 12 метрів. Закінчити все заплановане планують до 20 грудня.

- Ця ділянка - приклад того, як треба облаштовувати автошлях у селі: якісне дорожнє полотно, тротуари, заїзди для громадського транспорту, відповідні знаки, - прокоментував В’ячеслав Чаус під час брифінгу для місцевих ЗМІ. - Насправді, це було нелегко. Адже двори розташовані щільно і потрібно врахувати потреби господарів, а також особливості розчистки взимку. Дещо ще доробляється. Однак, цей об'єкт можу назвати якісним. Зауважень до підрядника нема.

Автомобільна дорога Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів поєднує між собою обласні центри - Київ та Чернігів. Цей шлях входить до державного туристичного маршруту «Намисто Славутича», забезпечує міжнародний автомобільний туризм. Наразі
Про наступний об’єкт Великого будівництва у громаді відгук голови ОДА не такий схвальний. Йдеться про амбулаторію загальної практики сімейної медицини, будівництво якої триває з 2018 року.

- Вона є однією з проблемних в області. Наразі підряднику не продовжили договір. Складені акти-претензії. Втім, приміщення вже можна передавати громаді для остаточного впорядкування, - зазначив В’ячеслав Чаус.

Традиційним питанням на брифінгу було щодо вакцинальної кампанії.

- В області досі ще менше 40% повністю вакцинованих проти Covid. Об’єктивно - це дуже низький рівень, хоча темпи дещо покращилися за останній місяць перебування у «червоній» зоні. Пункти та центри вакцинації відкриті. Зокрема у Чернігові збільшено час роботи центрів, - сказав голова ОДА і вкотре запросив щепитися всіх охочих, щоб убезпечити себе від важкого перебігу хвороби.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації


13:02